Реалізація керування багатосерверною системою

Національний університет “Львівська політехніка”

Розроблено систему, за допомогою якої здійснюється обробка даних з багатьох серверів, кожен з яких надає певний сервіс. У результаті трансформації та змішування даних і представлення їх в іншому форматі отримують повністю новий сервіс, мета якого – вдосконалити роботу з соціальними мережами. Система може легко масштабуватись завдяки підходу до розробки, що ґрунтується на поєднанні мало- пов’язаних модулів. System which is developed, provides possibilities for process data from many servers, each one gives his service. In results of transformation and mix of data, and representation they in new format, system gives us new service. The main purpose of that system is optimization work process in social networks. The system cans easy growth up through using programming methodology, which based on weakly bound modules.

веб-сервери, веб-сервіси, web-servers, web-services

Березко Л. О. Реалізація керування багатосерверною системою / Л. О. Березко, Б. І. Рутило // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2013. – № 773 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 8-11. – Бібліографія: 3 назви.