Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

За допомогою фізико-хімічних методів аналізу досліджені сировинні матеріали і показана можливість їх використання для одержання ресурсоощадних сировинних сумішей та низькоенергомістких портландцеменитних клінкерів. With the help of physical and chemical methods of analysis raw materials are investigated and possibility of their use for the receipt of resource saving raw material mixtures and low energy clinkers is shown.

сировинні матеріали, портландцеменитний клінкер, raw materials, clinkers is shown

Штурмай М. В. Особливості складів сировинних сумішей для ресурсоощадних технологій портландцементного клінкеру / М. В. Штурмай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 243-247. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review