Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На підставі виконаних експериментальних досліджень доведена доцільність введення в технологію повної утилізації розчинів хвостосховищ, яка розробляється, стадій попереднього фільтрування і сорбції як засобів зниження вмісту органічних речовин в хлориді натрію, одержаному з цих розчинів. In this paper the expediency of adding of filtration and sorbtion stadges into ellaborated technology of combined proctssing of waste stored potassium production solusions was established. It enables to decrease the content of organic substances in obtained from this solusions natrium chloride.

Перекупко Т. В. До питання створення комплексної технології переробки розчинів хвостосховищ калійних виробництв / Т. В. Перекупко // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 192–195. – Бібліографія: 3 назви.