Особливості сушіння вугілля у щільному шарі

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано експериментальні дослідження вологої гідродинаміки найдрібніших фракцій вугілля. Наведені результати узагальнення кінетики сушіння вугілля у щільному шарі та рівняння, які дають змогу прогнозувати процес у першому та другому умовних періодах. In this work are represented experimental investigations of wet hydrodynamic of the smallest fractions of coal. Here are shown results of generalization kinetic of drying coal in dense layer and equations what help to forecast process in the first and second conditional periods.

Кіндзера Д. П. Особливості сушіння вугілля у щільному шарі / Д. П. Кіндзера, Я. М. Ханик, В. М. Атаманюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 195-200. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review