2003-02-25

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Стаття присвячена стилістично-семантичним змінам у сучасній українській термінології державного управління. Автор аналізує процеси переорієнтації' номінацій управлінської сфери, зміни соціальних конотацій терміноодиниць української термінології державного управління.
The article is devoted to the stylistic-semantic changes in the modern Ukrainian terminology of state managing. The author analises processes of managing sphere nominations reorientation, social conotation changes, reactivation and passivization of lexical-semantic instruments of Ukrainian state managing terminology.

Коцюба Я. Стилістично-семантичні зміни терміноодиниць української термінології державного управління / Я. Коцюба // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 490 : Проблеми української термінології. — С. 90–94. — (Термінологія природничих знань).

Endorsement

Review