Апаратно-орієнтований стиск растових монохромних зображень

Запропоновано апаратно-орієнтовану систему стиску растрових монохромних зображень. Систему побудовано із використанням передпроцесорного вейвлітного перетворення за схемою ліфтингу. До вейвлітних коефіцієнтів застосовано адаптивне кодування. Система стиску орієнтована на застосування в галузі мультимедіа. Алгоритмічна модель орієнтована на реалізацію на основі ПЛІС із ступенем інтеграції до 100 тис. вентилів. Hardware oriented system of raster monochrome image compression is proposed. It is based on preliminary lifting wavelet transform with an adaptive encoding of wavelete coefficients. The compression system is designed for multimedia applications. Algorithmic model is oriented for FPGA implementation up to 100 K gates count.

Троценко В. В. Апаратно-орієнтований стиск растових монохромних зображень / В. В. Троценко, Л. В. Хедик, С. А. Хедик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 134-139. – Бібліографія: 9 назв.