Дослідження розчинення нативних та штучних ниркових фосфатних конкрементів

Thumbnail Image

Досліджено фазові переходи неорганічних компонентів ниркових фосфатних конкрементів. Встановлено, що періодична зміна стаціонарних станів є принциповою особливістю сечі, яку необхідно враховувати як під час теоретичного моделювання біомінералізації, так і під час розробки практичних рекомендацій. Fase transitions of of inorganic components for kidney phosphatic concrements was explored. It is set that periodic change stationary states is the principle feature of urine, which it follows to take into account both at the theoretical design of biomineralization processes and at the development of practical recommendations.

Богдан Н. М. Дослідження розчинення нативних та штучних ниркових фосфатних конкрементів / Н. М. Богдан // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 51-56. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review