Аналізується зміст лексико-семантичних моделей прикметників типу бахувріхі шляхом їх поділу на перший та другий компоненти. На матеріалі “Іліади” Гомера досліджуються найтиповіші із цих моделей, а також робиться спроба пояснити розповсюдження того чи іншого типу моделей та їхніх компонентів. The article is dedicated to the content analysis of the lexical-semantic models of compound adjectives called “Bahuvrihi” by means of their division into the first and second components. The most common types of these models are studied on the material of Homer’s Illiad. Besides, the author makes an attempt to explain the productivity of the models and their components.

Сопронюк І. В. Особливості лексико-семантичного наповнення моделей БАХУВРІХІ (на матеріалі поеми Гомера “Іліада”) / І. В. Сопронюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 586 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 106–111. – Бібліографія: 5 назв.