Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведена структура системи управління та освітньо-інформаційного забезпечення енергозбереження інформаційного рівня. Система виконана трирівневою; вона повинна дозволити зменшити, насамперед, непродуктивні втрати енергоресурсів. The system of management, educational and information support of regional level is discussed. The system is three-level and she should permit to reduce first of all unproductive losses of energy resources.

Лисяк Г. М. Система управління й освітньо-інформаційного забезпечення енергозбереження регіонального рівня / Г. М. Лисяк, А. А. Маліновський, В. Г. Турковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 241–244.