Thumbnail Image

Проаналізовано стан використання й охорони земель сільськогосподарського призначення в сучасних умовах та розроблено пропозиції щодо удосконалення системи землекористування з визначенням концептуальних засад організації використання земель на державному, регіональному та місцевому рівнях. Проанализировано состояние использования и охраны земли сельскохозяйственного назначения в современных условиях и разработаны предложения относительно усовершенствования системы землепользования с определением концептуальных принципов организации использования земли на государственном,региональном и местном уровнях. The analysis of the state of the use and guard of earths of the agricultural setting is conducted in modern terms and suggestions are developed in relation to the improvement of the system of landtenure with determination of conceptual principles of organization of the use of earths on state, regional and local levels.

землекористування, землеустрій, організація використання земель, землі сільськогосподарського призначення

Ступень М. Концептуальні засади організації використання земель сільськогосподарського призначення у сучасних умовах / М. Ступень, Н. Стойко // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 277–281. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review