Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Дисертаційна робота присвячена розробленню методів та засобів підвищення якості попереднього опрацювання біометричних зображень. З кожним днем біометричні дані набувають все більшого поширення у воєнній справі, при паспортному контролі, у банківських системах, адміністративному управлінні, у системах кіберзахисту тощо. Сучасні біометричні системи захисту показують хорошу продуктивність при умові надходження якісних вхідних даних. Проте розпізнавання в біометричній системі різко погіршується, коли надходять дані поганої якості, випадкові дані, існують шумові процеси. У біометричній системі захисту необхідно перевіряти цілісність інформації до її обробки, оскільки дані можуть бути змінені.

Возний Я. В. Методи та засоби підвищення якості попереднього опрацювання біометричних зображень : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 122 – комп’ютерні науки / Ярослав Васильович Возний ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет “Львівська політехніка”. – Львів, 2022. – 171 с. – Бібліографія: с. 134–160 (165 назв).

Endorsement

Review