Особливості обслуговування розосереджених контингентів споживачів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано критерії віднесення окремих видів діяльності до сфери послуг. Запропоновано класифікацію категорій розосереджених контингентів споживачів. Розглянуто специфіку обслуговування розосереджених споживачів. The criteria of belonging the individual kinds of activity to a sphere of services are analyzed. The classification of categories of the dispersed quota of the consumers is proposed. The specificity of process of servicing the dispersed consumers is considered.

Дайновський Ю. А. Особливості обслуговування розосереджених контингентів споживачів / Ю. А. Дайновський, Н. С. Ситник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 190–194. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review