Автоматична оптимізація роботи нагрівальних трубчастих печей великої потужності

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описана система автоматичного регулювання температурного режиму нагрівальної трубчастої печі, побудована на основі теплового балансу печі. Вона дозволяє оптимізувати роботу печі за критерієм зменшення динамічної похибки регулювання температури нафтопродукту на виході з печі, а також забезпечує підвищення точності стабілізації цієї температури, покращення умов роботи печі та значну економію палива. The automatic control system of heating tube stove regime is described in given report. This system design on the base of stove heat balance. It allows to optimize a functioning a stove on the criterion of reducing dynamic control error of oil products temperature on output from the stove, as well as ensures increasing of stabilization accuracy of this temperature, improvement of conditions of functioning a stove and significant economy of fuel.

Грицай В. І. Автоматична оптимізація роботи нагрівальних трубчастих печей великої потужності / В. І. Грицай, І. Д. Стасюк, В. В. Гуменецький // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 212–219. – Бібліографія: 8 назв.