Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано ефективний алгоритм розрахунку стаціонарних динамічних режимів роботи АД при періодичному моментові навантаження, період якого значно перевищує період напруги живлення. Алгоритм ґрунтується на розв’язанні крайової задачі диференціальним сплайн-методом.
An efficient algorithm of designing stationary dynamic modes of AM with the periodic load moment the period of which considerably exceeds the supply voltage period is proposed. The algorithm is based on solving the boundary problem using the spline-method.

Маляр А. В. Розрахунок електроприводу на базі асинхронного двигуна з циклічним навантаженням / А. В. Маляр // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 104–108.

Endorsement

Review