Підбір кадрів за методикою «Аssessment-Сenter»

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стаття присвячена проблемам адаптації методик підбору кадрів до змін у сучасному менеджменті та пристосуванню методик кадрового підбору до нових вимог стосовно менеджерів, а саме: вимог з числа когнітивних та вимог стосовно участі, підтримки та вміння організації групового мислення в колективах працівників. This article deals with problems of adapting of the personal selecting methods to changes in reality and new reguirements for managers. Among them there is reguirement of tating part, sustainig and geting skilles of organizing group train- storming in a group body.

Шуляр Р. В. Підбір кадрів за методикою «Аssessment-Сenter» / Р. В. Шуляр // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 228–234. – Бібліографія: 7 назв.