Моделирование схемы матричного преобразователя частоты

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведені деякі результати досліджень матричного перетворювача частоти. Показана можливість забезпечення безпечної комутації транзисторів при використанні алгоритму, що розподіляє функції ключів без контролю напрямку струму у вихідних фазах, а також доцільність використання релейного регулятору струму, що забезпечує синусоїдну форму вихідного струму. Some results of researches of a matrix converter of frequency are given. The opportunity of support of safe switching of transistors is shown at use of algorithm with division of functions of switches without the control of a direction of a current in output phases, and also expediency of use of a relay regulator of a current for maintenance of the sine wave form of an output current.

Шавёлкин А. А. Моделирование схемы матричного преобразователя частоты / А. А. Шавёлкин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 149–156. – Библиография: 4 названия.