Встановлено вплив Na2O і MoO3 на температуру склоутворення фосфатного скла під час використання розчинової технології. Показано, що структура скла залежить від технології його отримання. The influence Na2O and MoO3 on the glass formation temperature of the phosphate glass on the basis of solution technology it was determined. The structure glass dependence of technology its obtaining it was showed.

Вплив технологічних особливостей синтезу на структуру і властивості фосфатного скла / Я. І. Вахула, Х. С. Бесага, І. В. Луцюк, Н. М. Кос // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 331–334. – Бібліографія: 11 назв.