Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто європейські стандарти вищої освіти, встановлені в рамках Болонського процесу, зокрема систему оцінювання ECTS. Відповідно до цього проаналізовано проблему розробки освітнього і методологічного забезпечення загальноосвітнього навчального курсу “Політологія” в нашій країні відповідно до вимог Болонського процесу. In this material viewed the standards of high education established by the Bologna Process and the problems of adaptation of Ukrainian universities to it. In this context reviewed the question of making of the educational and methodological provision of political science course in our country.

Рутар С. Проблеми підготовки навчально-методичного забезпечення відповідно до стандартів Болонського процесу / Степан Рутар // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 190–193. – Бібліографія: 4 назви.