Єврологістика: український вектор

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито особливості єврологістики як складової євроінтеграційних процесів, показано напрямки співробітництва України та ЄС в сфері єврологістики та транспорту, зокрема з розвитку міжнародних транспортних коридорів та Чорноморської Панєвропейської транспортної зони. Eurologistics’ special features as a component of Eurointegration Process. Disclosed Ukraine and EU directions of cooperation in sphere of Eurologistics and Transport including development of International Transport Corridors and Black Sea Pan-European Transport Area are shown.

Смирнов І. Г. Єврологістика: український вектор / І. Г. Смирнов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 317–322. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review