Визначення потенційних сфер синергії

Розробляється методика визначення потенційних сфер синергії між підрозділами організацій. В основі методики лежить оцінка відповідності підприємств-партнерів ключовим факторам успіху в галузі їх функціонування. Висвітлено критерії визначення сфер потенційної синергії. Особлива увага надається аналізу можливостей досягнення синергії при формуванні об’єднання підприємств. Проаналізовано схожість та доповнюваність умов зовнішнього та внутрішнього середовища двох підприємств. Проведено аналіз найбільш поширених сфер виникнення взаємозв’язків з метою визначення пріоритетних напрямків роботи із встановлення таких взаємозв’язків. Dedicated to working out of the methodics of determination of potential synergic spheres between the firm subdivisions. The methodic is based on the estimation of the firm-partners accordance with the key factors of success. The criterions of the potential synergic spheres determination are proposed. The main accent is done on the analysis of the possibilities of synergy attainment under conditions of the firms associations formation.

Коломієць О. В. Визначення потенційних сфер синергії / О. В. Коломієць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 193–198. – Бібліографія: 3 назви.