Покращання робочих показників при проектуванні транспортних засобів передбачає оптимізацію робочих характеристик системи охолодження їхніх двигунів. Наведено спосіб отримання оптимальної будови системи охолодження двигунів. Описано тенденції розвитку систем охолодження нового покоління. The improvement in engine design and control techniques implies an optimization of the cooling system. The work presents the way to get an optimal structure of the cooling system. The tendencies of the development of the new generation cooling system are described.

Антошків О. В. Покращення поєднання елементів виділення теплоти двигуна в системі охолодження транспортних засобів / О. В. Антошків, С. В. Нікіпчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 614 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 11-18. – Бібліографія: 7 назв.