2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено математичну модель і побудовано сигнальний граф колового і осьового розкочування рельєфів фарби та запропоновано універсальну модель друкарської форми.
The mathematical model is designed and the alarm graph ring and axial considered of reliefs ofpaint is constructed and the universal model of a printed form is offered.

Верхола М. Модель колового і осьового розкочування фарби та її рельєфів, що створюються друкарською формою на накочувальних валиках фарбових апаратів / М. Верхола // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 143–153.