2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Аналізуються сучасні тенденції та особливості розвитку небанківських фінансових установ на українському фінансовому ринку. Розглядаються доцільність і перспективи застосування ними соціальної концепції маркетингу як передумови забезпечення конкурентних переваг. Акцент зроблено на проблемах впровадження соціально-етичного маркетингу як засобу підвищення ефективності діяльності суб’єктів цієї сфери.
The modern tendencies and peculiarities of non-banking financial organisations’ development at Ukrainian financial market are analysed. It is considered perspectives of using social marketing conception as a ground of competition advantages guarantee. It was made the accent on the problems of inculcation social-ethical marketing as an instrument of efficiency rise the activity of non-banking financial organisations.

Таранський І. П. Соціально-етичний маркетинг як стратегічний фактор діяльності небанківських фінансових установ / І. П. Таранський, М. В. Сорока, С. С. Саталкін // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 448–452. — (Логістичне та маркетингове управління).