Особливості застосування технології клієнт/сервер в медичних діагностичних системах.

Запропоновано застосувати технологію клієнт/сервер та байєсівський метод прийняття рішень при розробці медичних діагностичних систем. Розглянуто структуру системи та узагальнений алгоритм її функціонування. In article is offered to apply technology a client/server and baesovsky method of decision-making by development of medical diagnostic systems. The structure of system is considered and is generalized algorithm of her functioning.

Парамуд Я. С. Особливості застосування технології клієнт/сервер в медичних діагностичних системах / Я. С. Парамуд, М. М. Басюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 492 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 121-127. – Бібліографія: 14 назв.