Інноваційний маркетинг та конкурентоспроможність регіональних комплексів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто ефективність інноваційної діяльності з позицій маркетингового підходу. Надані характеристики маркетингу інновацій в умовах розбудови регіональних господарських комплексів та вказується вплив маркетингового забезпечення на формування кластерної структури господарського комплексу Одеського регіону. Вказується залежність конкурентоспроможності регіональних комплексів від інноваційних перетворень у регіоні та їх маркетингового дослідження. In clause the efficiency innovation of activity from positions of the marketing approach is considered. ls given the characteristics of marketing innovation in conditions of development of régional economic complexes and influence of marketing maintenance the influence of marketing maintenance influence of marketing maintenance influence. The dependence of competitiveness of régional complexes from innovation of transformations in région and their marketing research is underlined.

Колодинський С. Б. Інноваційний маркетинг та конкурентоспроможність регіональних комплексів / С. Б. Колодинський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 50–56. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review