Цибаланові барвники для похідних целюлози

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено ацилювання похідного целюлози цибалановими барвниками і досліджена можливість використання забарвлених полімерів як основи для виготовлення друкарських форм методом фотополімеризації. Показано, що забарвлені полімери мають високу термічну і міграційну стійкість. The processing of aciling derivative сеllulose cуbalan of dyes is conducted and the possibility of use of the painted polymers is investigated as a basis for manufacturing the printed forms by a method of photopolimerisation. Is shown, that the painted polymers have high thermal and migration stability.

Цибаланові барвники для похідних целюлози / Г. І. Єлагін, Л. П. Раєвська, Р. Й. Влязло, Ю. І. Сидоров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 136-139. – Бібліографія: 8 назв.