Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Здійснено спробу проаналізувати феномен українського Січового руху у Галичині, зокрема прослідковано генезу цього громадсько-політичного напрямку від перших студентських “Січей” до формування Українських Січових Стрільців на початку Першої світової війни.
An attempt to analyze the phenomenon of Ukrainian Sich motion in Galichina is carried out, in particular genesis of this public and political direction from the first students “Sichs” to forming of the Ukrainian Sich shooters at the beginning of First world war is highlighted.

Нагірняк А. Я. Утворення та головні напрямки діяльності січових організацій у Галичині (кінець ХІХ – початок ХХ ст.) / А. Я. Нагірняк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 39–47.

Endorsement

Review