Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано використання мінералізаторів як речовин, що позитивно впливають на спікання і фазовий склад спеченої композиційної кераміки. The using of mineralizations is proposed. Mineralizations are the substances which positively influence on melting and compound of ceramics materials.

спечена кераміка, силіційорганічний лак

Гивлюд М. М. Вплив мінералізаторів на фазовий склад спеченої кераміки на основі наповненого оксидами AL2O3 і ZRO2 силіційорганічного лаку / М. М. Гивлюд, Н. І. Топилко, Ю. В. Гуцуляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 301-303. – Бібліографія: 3 назви.