Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито критерії визначення доцільності здійснення інвестицій та проблему формування і одержання інформації з бухгалтерських рахунків для визначення комплексних статей калькуляції собівартості продукції в умовах дії в Україні національних стандартів з обліку. Criteria of the efficiency determination of investments, the problem of formation and receiving of information from the business accounts for determination of complex calculation articles of products prime price due to Ukrainian National Standards of Accounting are shown in the article.

Устінова І. Г. Обґрунтування ефективності інвестицій в умовах дії національних стандартів з обліку / І. Г. Устінова, Л. М. Полякова, Н. М. Ріжко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 399–404.