До проблеми унормування запозичень

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Стаття містить аналіз сучасного незреґульованого правописного стану й доцільности окремих новацій Інституту української мови ім. О. Потебні щодо написання запозичень. This article presents the analysis of contemporary unregulated state of Ukrainian spelling and discusses the necessity and justification of particular innovations in spelling of the loanwords proposed for by the O. Potebnia Institute of Ukrainian Language.

українська мова, проблеми правопису, складні слова, запозичення, слововжиток, Ukrainian language, problems of spelling, complex words, loanwords, word usage

Зубков М. До проблеми унормування запозичень / Микола Зубков // Проблеми української термінології : збірник наукових праць учасників XIІ Міжнародної наукової конференції "Проблеми української термінології СловоСвіт 2012", Львів, 27–29 вересня 2012 року / Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства освіти і науки молоді та спорту України. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 3–5. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review