Thumbnail Image

Розглядаються проблеми інтеграції науки та бізнесу, а також можливості їх впливу на формування соціального та економічного багатства. Зокрема, висвітлюється мета інтеграційного процесу, поєднання чинників – праці, капіталу, інформації; сфери впливу інтелектуального та фінансового капіталів. Наведено приклади мотивування інтеграції наукових досліджень та бізнесових операцій. Сформульовано концепцію інтеграції науки і бізнесу як еволюцію суспільно-виробничих відносин, а також висновки та перспективи подальших досліджень вагомості інтеграційного процесу. In the article the problems of integration of science and business are considered, and also possibilities of their influence on forming of social and economic riches. In particular are lighted up: purpose of integration process, combination of factors: labour, capital, information, spheres of influence of intellectual and financial capitals. The examples of reason of integration of scientific researches and business operations are resulted. Are formulated conception of integration of science and business as evolutions of public-production relations, and also conclusions and prospects of subsequent researches of ponderability of integration process.

Граб М. Б. Вплив інтеграції науки та бізнесу на формування соціального та економічного багатства / М. Б. Граб // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 48–53. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review