Розглянуто модифікований алгоритм синхронізованого з хвильовими формами перекриття з підсумовуванням (СХФПП) для малих коефіцієнтів перетворення часового масштабу мови. Запропонований алгоритм покращує розбірливість стиснутого в часі сигналу мови т а використовує змінний в часі локальний коефіцієнт перетворення часового масштабу, який адаптується до вхідного мовного сигналу.
In this paper, wepropose an algorithm to modify the Waveform Similarity and-Add (WSOLA) technique for small time-scaled modification factor. The proposed algorithm сап enhance the intelligibility the time-scaled signal of speech by using tinte varying modification factor which is locally adapted to the input signal of speech.

Марцишин Р. Покращання розбірливості модифікованого мовного сигналу при великому стисненні часового масштабу / Р. Марцишин, Ю. Рашкевич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 184–189.

Endorsement

Review