Thumbnail Image

Виконано аналіз методів формування рiвнянь перехiдних процесiв електротехнiчних систем. Запропоновані ефективні алгоритми формування і оптимізації рівнянь стану електротехнічної системи у контурних координатах. Is done analysis methods of formation of the equations of transitional processes of electrotechnical systems. Effective algorithms of formation and optimisation of the equations of a condition of electrotechnical systems in planimetric co-ordinates are offered.

Равлик О. М. Формування рівня стану, що описують процеси в електричних мережах, системах їх захисту й автоматики, у контурних координатах / О. М. Равлик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 116-125. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review