Розроблено програмний комплекс Colo для комп’ютерного моделювання динамічних процесів у нелінійних магнітоелектричних схемах заміщення електротехнічних пристроїв, що містять котушки індуктивності і трансформатори. Program complex Colo for computer modeling dynamic processes in nonlinear magnetoelectric equivalent circuits of the electrotechnical devices containing the coils of inductance and transformers is developed.

Тиховод С. М. Комплекс компьютерных программ для моделирования динамических процессов в нелинейных магнитоэлектрических цепях / С. М. Тиховод // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 637 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 96-100. – Библиография: 4 названия.