Проблема збільшення коефіцієнта посилення каналу відхилення напруги АРЗ СД

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто спосіб збільшення коефіцієнта посилення каналу відхилення напруги АРЗ СД введенням інерційно-диференційної ланки та досліджено її вплив на статичну стійкість енергосистеми. The way of increase of factor of amplification on the channel of a deviation of a pressure of automatic excitation controller by introduction of an inertial-differential link is considered and its influence on static stability of power system is investigated.

Коновал B. C. Проблема збільшення коефіцієнта посилення каналу відхилення напруги АРЗ СД / B. C. Коновал, 0. І. Скрипник, Я. Д. Пришляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 479 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 99–104. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review