Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснено термографічні дослідження процесу випалу мас глина-відходи збагачення вугілля та на основі одержаних результатів спроектована крива випалу стінових блоків. Thermal-graphic experiments of annealing process the mass “clay-waste products of purity coal” are conducted. Curve of annealing wall brick is projected on the basis of received results.

термографічні дослідження, стінові блоки

Термографічні дослідження мас глина-відходи вуглезбагачення і проектування кривої випалу стінових блоків / В. В. Дубина, І. В. Солоха, М. М. Гивлюд, З. І. Боровець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 322-328. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review