Основи формування селективно-проникних гідрогелевих покриттів

Розроблено режими формування плівкових рідкоструктурованих кополімерів на основі гідроксіетилметакрилату і полівінілпіролідону, визначені їхні структурні параметри і дифузійно-транспортні характеристики. Запропоновано модель масоперенесення з твердої розчинної поверхні через гідрогелеву оболонку. The forming modes of film cross-linked copolymers on the basis of 2-hydroxyethylmethacrylate and polyvinylpyrrolidone are developed also its structural parameters and diffusive-transporting characteristics are determined. The model of mass transfer from a hard soluble surface through a hydrogel shell is offered.

Основи формування селективно-проникних гідрогелевих покриттів / Ю. Я. Мельник, В. Й. Скорохода, І. А. Демчук, М. С. Слободян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 365-367. – Бібліографія: 6 назв.