Модифікація полімерів поліпероксидами на основі альтернантних поліангідридів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

З використанням октен-ко-малеїновий ангідрид-ко-трет-бутилпероксиметил- малеїнатів методом «прищепленням до» латексних частинок одержано пероксидований поліметилметакрилат (ППММА). За подальшого ініціювання пероксидними фрагментами у складі ППММА проведено прищеплену полімеризацію стиролу і одержано полімерний композит полістирол-пр-поліметилметакрилат. Using 1-octene-co-maleic anhydride-co-tert-butyl-peroxy-methylmaleinate peroxidised polymethylmethacrylate (PPMMA) was obtained via “grafting to” latex particles. Then in its presence grafting polymerization undergoes, initiated by PPMMA peroxide fragments, and polymeric compositе polystyrene - gr - polymethyl methacrylate was obtained.

прищеплення, полімерний композит, grafting, polymeric compositе

Модифікація полімерів поліпероксидами на основі альтернантних поліангідридів / О. Г. Будішевська, І. А. Дронь, О. О. Кудіна, С. А. Воронов, В. В. Кочубей, Н. Ю. Соломко, Л. В. Долинська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 314-318. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review