Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Робота присвячена розробці рідкокристалічних модуляторів, зокрема, запроповано новий підхід для створення рідкокристалічного модулятора потужного лазерного випромінювання інфрачервоного діапазону з використанням термоелекторооптичного ефекту в холестеричних системах.
The new way of creating liquid crystal modulator of powerful laser radiation was proposed. The liquid crystal modulator of powerful laser radiation of infrared spectrum based on thermoelektrooptical effect in cholesteric systems.

Низькочастотні рідкокристалічні модулятори потужного лазерного випромінювання ІЧ-діапазону / З. М. Микитюк, А. В. Фечан, О. Є. Сушинський, Д. Ю. Волинюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 542 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. — С. 89–94.

Endorsement

Review