Thumbnail Image

Вивчено вплив кисню газового середовища та кількості твердого додатка на окиснення і зв’язування сполук сірки під час термообробки керамічних виробів із відходів збагачення вугілля. Learned influence of gaseous environment and hard addition on oxidation of sulphur compounds attached to heat treatment of ceramic wares from coal enriching departures.

Яворський В. Т. Вплив твердих додатків і кисню пічних газів на окислення і зв'язування сполук сірки при випалюванні відходів вуглезбагачення / В. Т. Яворський, О. Я. Микула, C. О. Микула // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 43-45. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review