Ліга-Прес

Стаття присвячена комплексному дослідженню психологічних особливостей прийняття студентами рішення щодо професійного майбутнього. Досліджено, що чим більше студенти прагнуть реалізації за фахом, тим краще вони навчаються, показують кращі результати зокрема, у проведенні психодіагностики, психологічної просвіти, частіше використовують можливість приймати участь в різних психологічних заходах (конференціях, конкурсах, круглих столах, дискусіях тощо). Представлено основні рекомендації щодо важливості проведення професійного відбору та сприяння у професійному становленні майбутніх фахівців психологів.

Кучкуда С. Психологічні особливості прийняття студентами рішення щодо професійного майбутнього / Софія Кучкуда // Психологічні виміри культури, економіки, управління. – 2016. – Вип. 9. – С. 53–60. – Бібліографія: 15 назв.