Термінологічна лексика в барокових проповідях XVII ст.

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті проаналізовано особливості використання термінологічної лексики в барокових проповідях XVII ст. Дослідження показало, що у проповідях представлена загальнонаукова та різногалузева термінологічна лексика, де вона виконує номінативну функцію, а також уживається зі стилістичною метою
The article analyses the peculiarities of the terminological vocabulary usage in baroque sermons of XVII century. The research has shown that in sermons there are general and different branches terminological lexical units which have nominative function and can be used with stylistic aim.

Зелінська О. Термінологічна лексика в барокових проповідях XVII ст. / Оксана Зелінська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 273–277.