Розглядаються пульсуючі інформаційні решітки (пульсири) як обчислювальна структура з однорідною архітектурою середовища. Пульсіри являють собою обчислювальне поле з матрицею однобітових процесорів та зв'язків між ними. Особливістю пульсирів є те, що вони орієнтовані на використання пластини пульсира як кремнієвої підкладки з вмонтованими на ній функціональними елементами та відтрасованими зв'язками. Are considered pulsing information grates (pulsing), as computing structures with homogeneous architecture of environment. Pulsing represent computing with a matrix of onebit processors, which are connected among themselves. Feature pulsing is that they are projected as a plate pulsing, silicon platform with the appropriate topology of functional elements and communications between them.

Кузьо М. М. Пульсуючі інформаційні решітки як паралельні обчислювальні структури з однорідною архітектурою / М. М. Кузьо, Я. С. Парамуд // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 125–131. – Бібліографія: 8 назв.