Стратегічне управління ланцюгом поставок

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито сутність стратегічного управління ланцюгом поставок (SCM), наведено перелік модулів і показники вартості у складі ланцюга поставок, умови в рамках системного підходу щодо забезпечення функціонування SCM, а також схему управління ланцюгом поставок на стратегічному рівні Проаналізовано пропозицію, що є на українському ринку у сфері інформаційних технологій, зокрема управління ланцюгом поставок в системі DeloPro.
Essence of strategic Supply Chain Management (SCM) is exposed, resulted the list of the modules and indexes of cost in composition the chain of deliveries, resulted terms within the framework of systems approach in relation to providing of the SCM functioning, and also chart Supply Chain Management at strategic level, suggestion is analyzed, that is at the Ukrainian market in the field of information technologies, in particular Supply Chain Management in the DeloPro system.

Костюк О. С. Стратегічне управління ланцюгом поставок / О. С. Костюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 46–56. — (Теорія логістики і маркетингу).