Модифікація крохмалю пероксидним олігоестером із хлороангідридними групами

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено модифікацію крохмалю олігоестером з функціональними пероксидестерними і хлороангідридами групами, в результаті чого досягнуто ковалентної іммобілізації центрів радикалоутворення на поверхні полісахариду. Modification of starch by oligoester containing functional peroxiester and chloroanhydride groups was proceeded. As the result covalent immobilization of centers of radical formation on the polysaccharide surface was achieved.

Модифікація крохмалю пероксидним олігоестером із хлороангідридними групами / Р. С. Юр’єв, В. А. Дончак, С. А. Воронов, Х. І. Гаргай // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 168–171. – Бібліографія: 6 назв.