Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

За допомогою статичного методу досліджено рівновагу рідина - пара в системі гептан - кремнійвмісний ацетиленовий пероксид. На базі отриманих результатів розраховано коефіцієнти активності компонентів розчину. Vapor-liquid equilibrium for the system heptane - silicon containing acetylene peroxide has been investigated by means of static method. On the base of these data activity coefficients have been calculated.

Дослідження рівноваги рідина - пара в системі гептан - кремнійвмісний ацетиленовий пероксид / Г. В. Мельник, В. В. Сергеев, С. І. Герасимчук, В. М. Дібрівний // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 28–31. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review