Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Синтезовано нові біологічно активні комплексонати на основі сульфокислот 2-N- меламінозаміщеного-3-хлор-1,4-нафтохінон. The synthesis of new biologically active complexonates on the basis of sulfoacides of 2-N- melaminesubstitude-3-chloro-1,4-naphtoquinones was carried out.

біологічно активні комплексонати, сульфокислоти, biologically active complexonates, sulfoacides

Семенюк М. І. Нові комплексонати на основі сульфокислот 2-N-меламінозаміщеного-3-хлор-1,4-нафтохінону / М. І. Семенюк, М. В. Стасевич, Р. Я. Мусянович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 117-119. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review