Про ефективність кавітаційного оброблення в технологіях кондиціонування води

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив ультразвукового оброблення на характер проходження основних процесів водопідготовлення – коагуляцію, адсорбцію та біологічне очищення стоків. Influence of ultrasonic on course of the basic processes of water-preparation - coagulation, adsorption and biological clearing of sewage is investigated.

ультразвукове оброблення, біологічне очищення стоків, ultrasonic, biological clearing of sewage is investigated

Про ефективність кавітаційного оброблення в технологіях кондиціонування води / Л. В. Савчук, З. О. Знак, Н. Р. Віннічек, Р. В. Мних // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 25-28. – Бібліографія: 6 назв.