Управління витратами та їх облік у задачах контролінгу і логістики

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У ринкових умовах господарювання підприємства управління витратами стає важливим засобом укріплення його конкурентних позицій на ринку. Тому, на нашу думку, менеджмент в сфері витрат повинен охоплювати сукупність методів, які впливатимуть на їх структуру та динаміку у бік їх зниження. Управлінський облік і управління витратами на підприємстві і є об’єктом дослідження цієї статті. In market conditions of managing of firm the control of costs assumes importance with means of strengthening of its competitive stands in the market. Therefore according to our reckoning, the management in an orb of costs should encompass combination of methods, which one will influence their frame and dynamics in the direction of their decrease. The managerial accounting and control of costs is the object of the given article.

Поліщук Н. В. Управління витратами та їх облік у задачах контролінгу і логістики / Н. В. Поліщук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 349–353. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review