Застосування партнерського маркетингу на підприємствах машинобудівної галузі

Показана перспективність застосування партнерського маркетингу на підприємствах машинобудівної галузі. Виділена важливість проведення наукових досліджень для підвищення конкурентоспроможності продукції машинобудівельної галузі України. Встановлена необхідність створення стратегічних союзів для скорішої реалізації процесних інновацій у співпраці “постачальник – виробник”. The perspective of usage of partner marketing in machine-building industry enterprises is show in the article. The importance of carrying scientific researches for increasing the competitiveness of the production of Ukraine's machine-building sphere is spotlighted. The necessity of creation of strategic unions for faster realization of process innovations in a collaboration “supplier - producer” is set.

Чучмарьова С. Ю. Застосування партнерського маркетингу на підприємствах машинобудівної галузі / С. Ю. Чучмарьова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 237–242. – Бібліографія: 4 назви.